Главная Новости

Критичні дні судді Струкова затягуються

Опубликовано: 04.09.2018

Сайт «Ні корупції!» надрукував третю частину мого розслідування, присвяченого голові Октябрського районного суду м. Полтави Олександру Струкову.

Її текст знаходиться тут .

Ця публікація, як ніяка інша, далася мені боляче. У фізичному розумінні цього слова.

Зізнаюся щиро, про полтавського мера Мамая писати було безпечніше.

До речі, якщо хтось наприкінці літа пропустив – прочитати «Мамая місцевого масштабу» можна тут:

перша частина ;

друга частина ;

третя частина .

Після того, як я впритул «узявся» за Струкова, мені та судді Ларисі Гольник почали надходити погрози від одного кримінальника. Ним, за чутками, опікувався син судді Струкова – працівник обласного управління міліції, у результаті чого той тип і досі не притягнутий до відповідальності за хуліганські дії, вчинені 13 серпня по відношенню до нас. Атестації молодший Струков не пройшов – сподіваюсь, що тепер протокол про адмінправопорушення буде складений і направлений до суду.

Кілька разів суддя Струков застосовував до Лариси Гольник фізичну силу. Поліція (та, що атестована міліція) так і не спромоглася розслідувати факт нанесення ним 5 серпня судді Гольник легких тілесних ушкоджень.

Підлого удару по ребрам зліва, нижче серця, 28 вересня  зазнав від Струкова і я. Відтак кілька діб провів у лікарні.

Дивну провокацію проти мене – з обвинуваченнями чи то в приставанні до неї, чи то в педофілії – намагалася влаштувати 4 жовтня дружина Струкова.

А за кілька днів до того на захист голови Октябрського райсуду несподівано вирішив виступити приватний підприємець Борис Лозовський. У своєму блозі  на ІВ «Полтавщина» він зобразив Струкова зацькованою жертвою. Безневинний суддя-голова, який « ничем не лучше, но и ничем не хуже остальных », зазнає, на думку пана Лозовського, переслідувань з боку « четы Гольник и вовлеченной в процесс журналисткой и околожурналисткой тусовки ».

Мені на закиди Лозовського відповідати не довелося.

Позицію незаангажованої, але й небайдужої до суддівського свинства, людини продемонстрував відомий волонтер Роман Сініцин, співзасновник волонтерського об’єднання «Народний Тил». Його короткий допис на Фейсбуці , присвячений Струкову, набрав на момент написання цих рядків 4,2 тисяч лайків, 2712 поширень та 288 коментарів.

Враження перебування всередині детективу посилила передача мені 5 жовтня однією з працівниць апарату суду кількох рішень судді Струкова, які той ретельно приховує.

Отже моє дослідження зловживань голови Октябрського райсуду продовжиться.

Як би він не лютував та не намагався завадити.

rss