Главная Новости

Прості люди відкликали частину депутатів місцевої ради, вперше в історії України!

Опубликовано: 04.09.2018

ТВК Полтави прийняла важливе рішення: підтримала народну ініціативу простих людей відкликати депутатів-тушок-корупціонерів. За півроку на смітник полтавці викинули майже десяток мандатів своїх колишніх обранців.

Соціал-демократична партія (СДП), що входить до нашого блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок «За простих людей» стала рушійною силою цього процесу. Ми зробили це так масштабно вперше в Україні. Цей прецедент змінить місцеве самоврядування, він ширитиметься всією країною: згодом не буде князьків і феодалів на місцях, що купують партійні бренди та крадуть з місцевих бюджетів мільярди. Особливо це важливо в умовах децентралізації.


«Українська революція», перша серія (версія оновлена у 2015 році)

Це не перша і не остання новація моєї команди. На нашому рахунку початок практики висування єдиних кандидатів від опозиції - я був першим серед кандидатів у нардепи, хто зміг об‘єднати кілька сил. Далі - побудова класичної європейської ідеологічної сили СДП, побудова ідеологічного блоку СДП-СПУ, висування єдиного кандидата в Президенти від лівих. Ще о‘бєднання у одній команді профспілок і партії, поєднання ефективноі роботи в соціальному комітеті та на вуличних акціях по всій країні.

Згодом, я переконаний, ми перезавантажимо місцеву владу і у духовній столиці України - Полтаві, продемонструємо нові стандарти у роботі: професіоналізм, прозорість, порядність та чесність, здолаємо корупцію!

rss